home / klienci

klienci:

zobacz również:

referencje

Interaktywna Agencja Reklamowa LINET posiada nie tylko znaczące doświadczenie w zakresie projektowania, tworzenia i wdrażania stron WWW, ale również rozległa wiedzę dotyczącą kreowania i wzmacniania wizerunku instytucji. W odpowiedzi na nasze potrzeby, Interaktywna Agencja Reklamowa LINET wdrożyła system CMS własnego autorstwa, dostosowując go do naszych indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Hanna Domagała
- Dyrektor Biura ds. EURO 2012 Urzędu Miasta Wrocławia

Współpraca od początku przebiegała w miłej atmosferze i zaowocowała realizacją strony www, która jest naszą wirtualną wizytówką, doskonale prezentuje firmę i podkreśla jej międzynarodowy charakter… Firma LINET w pełni spełniła nasze oczekiwania i niniejszym  udzielamy jej referencji jako partnera godnego polecenia.

Magdalena Karkosa
- Dyrektor Logistyki i Marketingu, Lediberg Sp. z o.o.

Podczas prac nad projektem prezentacji Interaktywna Agencja Reklamowa LINET wykazała się profesjonalizmem i ogromną kreatywnością. Z pośród wielu pozytywnych cech współpracy najbardziej cenię sobie umiejętność wizualizacji naszych pomysłów.

Dariusz Rompa
- Kierownik Sekcji Obsługi Klienta Oddziału Internetowego SKOK Stefczyka

Firma LINET wywiązała się wzorowo i zgodnie z uprzednio przyjętym terminem. Współpraca od początku do końca układała się bez jakichkolwiek zastrzeżeń. W związku z powyższym śmiało możemy polecić usługi agencji LINET w zakresie tworzenia profesjonalnych serwisów internetowych.

Ada Krzewicka
- Kierownik ds. Marketingu i PR, Medycyna Rodzinna S.A.

Agencja LINET zaprojektowała dla naszego biura następujące elementy SIW: logotyp, papier firmowy, wizytówki, kaseton oraz serwis WWW, wykazując się nie tylko indywidualnym podejściem do naszych potrzeb i oczekiwań ale także profesjonalnością oraz terminowością wykonywania usług. Na szczególną pochwałę zasługuje nasz serwis WWW, którego oryginalna szata graficzna podkreśla wyjątkowość naszego biura. Wykorzystane rozwiązania graficzne doskonale oddają istotę naszych kreacji… Polecam Państwu Agencję LINET również za miłą atmosferę współpracy, wysoki poziom usług, otwartość i rzetelność.

mgr inż. arch. Leszek Łękawa
- Prezes Zarządu, IMPRESSIO Sp. z o.o.

Zarówno w zakresie prac graficznych, jak i programistycznych firma LINET wykazała się fachową obsługą, elastycznością oraz profesjonalnych doradztwem, niezmiernie ważnym przy pracy nad projektami o tak dużej wadze. Współpracując z LINET możemy liczyć na rzetelność, solidność i terminowość, a przede wszystkim na pełne zrozumienie i dostarczanie produktów odpowiadających na nasze potrzeby

Andrzej Szczepański
- Szef Działu Informatyki Renault Polska Sp. z o.o.

Linet
Dolnośląskie Centrum Biznesu
ul. Wagonowa 5-7
53-609 Wrocław